زن

دوسال پیش همین روزها بود که دوستم «حوریه سادات» فرزند شهید پاکنژاد - از شهدای ۷۲ تن -در سامرا در سانحه‌ی بمب گذاری دچار آسیب جدی به ناحیه سر شد. در همان جا پسر نوزادش هم مورد آسیب ترکش ها قرار گرفت.

این روزهای سامرا چقدر دردناک است... نه که قبلترش نبود؛اما این روزهای شعبانی٬ اسم سامرا بدجور عجین با اشک شده. 

برای حوریه سادات؛ بهترین خاطره ی دوران کودکی‌ام دعا کنید.

یادتان باشد این دین آسان به دست ما نرسیده است. در حفظ شعائر اسلامی باید دقت کنیم. ما شیعه هستیم و شیعه یعنی پیرو. این روزها دشمنان دنبال نشانه گیری قلب شیعیانند. چرا برای دشمنان ما اینقدر حجاب و عفاف بانوان مهم شده؟

زن عصاره‌ی لطافت و حیاست.زن برای التذاذ مردها آفریده نشده؛ زن دارای هویت و هدف والایی در آفرینش است. ارزش یک زن به زیبایی‌اش و نمایش ظرافت‌های زنانه‌اش نیست؛ ارزش زن به پرورش دهنده‌گیست به پروردگاری خانه است. زن محل بروز و تجلی مجموع صفات جمیله ی خداوند است. حیف است این زنانه‌گی لطیف و زیبا را در معرض تعرض و دست درازی دیگران قرار دهیم و بشویم مایه‌ی التذاذ مردانی که از مردانگی‌شان جز لذت‌های زودگذر دنیوی چیزی برای گذران زندگی‌شان ندارند.

مراقب گوهر وجودت؛ احساسات پاکت و زیبایی ظاهرت باش. زن محور و مبدا آرامش است نه آرایش. حواست باشد این آزادی‌های یواشکی در واقع تو را به اسارت نفس شیطانی‌ای در می‌آورد که تا قهقرای جهنم و دوری از مبدا آفرینش و نور پیش خواهد برد.

 

#آزادیهای-یواشکی

/ 5 نظر / 50 بازدید
ماه مون

این روزا حال عجیبی داری و این تو نوشته هات معلومه. خوش به حالت که دنبال آدمای خوب زندگی میگردی. . مادر سادات الهی خودش دعا گوی دوستت باشه.

تکین (زهرا)

نمی دونم چی بگم! فقط حس می کنم این روزا وضعیت زن های سرزمینم شده شبیه دو تا قله که متاسفانه دره بین شون روز به روز عمیق تر میشه !و من نگران اون دره عمیقم و نگران روزی که نشه با هیچ پلی این دو تا قله رو به هم رسوند!

خاتون

سامرا را انگار بغضی در گلو است در انتظار یوم الموعود...

عاشق کوهستان

زنده باشید دوست عزیز[گل][دست] ولادت حضرت مهدی(عج) بر شما مبارکباد التماس دعا[گل]