روزهای خوب زندگی

روزها می آیند! و میروند!
من تونستم خودم رو از چنگ اون روزمرگی ِ همیشگی رها کنم.
و الان خوشبختم.....
تا توانستم روزمرگی ها را کم کردم و هر روز روزی نو را آغاز میکنم... و هر روز آدم جدیدی هستم!


به زودی به یک آموزشگاه جدید برای تدریس میروم! و شاید حتی در یک مدرسه ی راهنمایی هم مشغول بشم!
اووووووووَه چقدر کار دارم! شاید نتونم که زیاد به دوستای خوبم سر بزنم و یا شاید یکم از قبل بیشتر در تکاپو باشم ، شاید بیشتر بفهمم که زندگی یعنی چی! و شاید با زندگی های بیشتری درگیر بشم! به هر حال دارم زندگی میکنم! ولی هیچ وقت دست از سر این خونه ی مجازیم بر نمیدارم! هر چی باشه اینجا هم خونه و زندگی دارم! نه؟ اینجا هم یه عالمه دوست خوب دارم و یک عالمه دلخوشی.... به هر حال اینجا و بین شماها دارم زندگی میکنم. و این زندگی شیشه ای رو خیلی خیلی دوست دارم.
راستش خیلی ذوق مرگم که میخوام در یک مدرسه راهنمایی مشغول به کار بشم! چون بچه های 12-13 ساله رو خیلی دوست دارم . مخصوصا دختراش رو. همیشه با بچه های این سنی ارتباطات خوبی داشته ام! شاگردهای این سنی ام رو هم خیلی دوست دارم.
وای خدای خوبم! کمکم کن که موفق باشم.
اینو نوشتم که نگند وبلاگ نویسی تعطیله! نه! از این خبرا نیست... یاس بدون خونه که معنی نمیده !! ولی احتمال میدم اینجا کم کمک بشه دفتر خاطرات! عین قدیما...

 

/ 20 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دخو کوچیکه

سلام .....اميدوارم تو هر موقعيتی که قرار ميگيرین موفق باشین......ولی مارو تنها نذارین......دفتر خاطرات به کار ما نمیاد... یه وبلاگ فعال و سرحال میخوایم....پیروز باشید.

صهبا

سلام خانومی.اميدوارم هميشه خوشبخت باشی:)

نگار نوجوان

سلام ... من عاشق ۱۲ سالگی خودمم ... کن يو ميک ئه قالب ۴ می ؟

hosian mazloom

‏چرا روح ایرانی مغایرت دارد با قوانین الهی ‏ریشه این تضاد را باید جستجو کرد در عمق تاریخ پیدایش اجم و تکامل یا بهتر بگویم تنزل مقام انسان در جریان تاریخ پیدایش مذهب ‏های دروغین مثل دین زرتشتی یا بودایی. چنان که در قران آمده خدای بزرگ انسان را از خاک خلق کرده و شیطان را از آتش و از ‏این جهت آتش مایه وجود شیطان و سمبل مقابله با الله نور السموات است. روایت هست که پیغمبر اکرم نقل کرده است در ‏حضور عمر. ای عمر بدان و آگاه باش که پرستیدن آتش همانا پرستیدن شیطان است و آن قوم که آتش را بزرگ میدارد ، ابلیس را ‏پاس میدهد. در اینجا اشاره میکنم که منظور از پاس دادن ابلیس یعنی قبول ابلیس یا شیطان به عنوان الله و جایگزینی الله هست

negah

سلام .چه جالب ! من بر عکس شما از دوران راهنمايی اصلا خوشم نمی ياد .به نظرم دوران مهمی است ولی شخصا خاطره ی خوشی از اون دوران ندارم . ولی از صميم قلبم براتون آرزوی موفقيت می کنم و خوشحالم که کاری را که دوست داريد قراره انجام بديد.موفق باشيد.

Saeed

سلام. عجب توفيق بزرگی نصيب شما شده که از روزمرگی خارج شديد! مرحبا... موفق باشيد.

اولین باره که وبلاگتو می بینم از سادگی و روانی نوشتنت خوشم اومد و اینکه انرزی خوبت و منتقل می کنی....[قلب] موفق باشی