مهر

- یکی از مهمترین کارهایی که فکر میکنم تا حالا به عهده‌ام محول شده، تدریس کتاب "دین و زندگی" سال اول دبیرستانه.

اونقدر از شنیدن این پیشنهاد هول شدم که حواسم نبود روز تدریس با روز کلاس‌های آقای جاودان تداخل داره، خیلی بد شد! دیگه هم روم نمی‌شه که روزهامو عوض کنم، چون وقتی، روز چهارشنبه رو به من پیشنهاد دادن و قبول کردم به قدری خوشحال و خندان شدن که دیگه دلم نمیاد دلشون رو بشکونم.

- من بعد باید کلاس های آقای جاودان، رو اینترنتی ادامه بدم.

- ماه مهر شروع شد و دوباره پر از کار و دغدغه شدم. امسال دوباره تدریس دارم، این یک سالی که با بچه ها سر و کله نزدم خودم رفتم دنبال درس و مشق، حالا امسال هم درس می‌خونم هم درس می‌دم! و این خیلی باید سخت‌تر باشه.

- دیروز هم آیه جشن شروع پیش دبستانی داشت، البته تا 15 مهر کلاسهاشون شروع نمی‌شه.

- پاییز امسال رو با یک سرماخورده‌گی سخت شروع کردم! خدا زمستون رو بخیر کنه.

/ 8 نظر / 38 بازدید
محمد

سلام خب هفته اول و دوم سخته اما بعد از این مدت همه چیز روی غلتک می افته و برات آسان میشه. به وبلاگ تازه تاسیس بنده نیز سر بزنید. خوشحال میشم. متشکرم.

نیلیا

چقدر معلم دین و زندگی بودن برازنده ی توست.... خوش به سعادتت .... کاش من هم روزی آنقدر دین و زندگی بدانم که بتوانم درسش را بدهم

نرگس.ص

سلام....بالاخره پیاما فعال شد... خوش به حال دانش اموزای کلاست...

ماری

سلام معلمی دوباره ت مبارکه... به سلامتی دوباره باز آمد بوی ماه مدرسه....! کدوم مدرسه؟ لابد مدرسه ی فاطمه ؟؟ خلاصه که موفق باشی اما درس دین و زندگی.... همیشه برام این درس جالبه... واقعا ما از دین درس می گیریم برای زندگی؟ یعنی دخترای ما این جمله رو یاد می گیرن که جهاد زن خوب شوهر داری کردن است؟؟؟ یعنی دخترای ما و زنان ما یاد می گیرن که بانوی دوعالم چقدر به امورات خونه توجه داشته و سعی می کرده توی خونه آرامش رو برای همسر و فرزندانش فراهم کنه؟ یعنی پسرای ما از این کتاب یاد می گیرن که مرد بودن یعنی چی؟ مردهای ما می فهمن که همسرداری یعنی چی؟ یعنی زنها و مردهای ما می فهمن بزرگترین وظیفه شون تحکیم خونواده ست؟ می فهمن حیا و عفت و غیرت و ناموس رو؟ کاش کتابهای دین و زندگی یه جور دیگه نگاه کردن رو یادمون می داد.... امیدوارم تو توی درس دادن بتونی موفق باشی ....

elahe

سلام دوست عزیزم... دبیر چی هستی مگه؟؟؟؟؟؟

نيلوفر

سلام خانم معلم . هيچ مكاني بهتر از مدرسه نيست و هيچ شغلي بهتر از معلمي نيست . هميشه از اينكه بخوام بچه هامو به مدرسه بسپارم نگران بودم و هستم . اينكه چه كسي قراره روي فكر و انديشه شون كاركنه برام مهم بود .اونم توي شرايط جامعه كنوني ! روي تعرفاي ديگران هم نميشه خيلي حساب كرد چون هركسي يه سليقه ايي داره و يه روش تربيتي براش مهمه . اما بي اغراق ميگم از اينكه معلماي خوبي مثل شما رو ميبينم اميدوارميشم . بچه هاي من امسال رفتند كلاس اول . اميدوارم دغدغه معلمشون مثل دغدغه شما باشه عزيزم .

ممول بانو (زهرا صاد)

سلام . براتون آرزوی موفقیت دارم [گل]